Женские болезни: маммология, гинекология, контрацепция

Главная - Новости сайта - Що варто знати перед придбанням квартири від забудовника в Києві

Що варто знати перед придбанням квартири від забудовника в Києві
Новости сайта - Новости
11.08.2022 14:59
квартири від забудовника КиївЯкщо ж, на додаток до всього, таке житло знаходиться близько до парку, насолодитися відпочинком реально після кожного трудового дня. Перш ніж виконувати пошук, слід детально дослідити актуальну ситуацію на ринку, оскільки в Києві він змінюється практично постійно. У цій невеликій статті ми поговоримо про придбання квартири від забудовника в Києві. Це потрібно для того, щоб не випробувати на собі поширених помилок та ризиків, адже у ході підписання договору найбільш вразливою стороною виступає якраз-таки покупець.

Невелика квартирка: зручність чи важлива економія?

Мабуть, більшість знають про існування «гостинок», які будувались у радянські часи як тимчасове житло для працівників підприємств. Сьогодні нерухомість такого роду вже не створюють, з тієї причини, що це заборонено нормами. З часом з'явився новий формат житлового приміщення, який більше нагадує незвичайну квартиру-студію. Ознакою такою квартири є відсутність стін або будь-яких інших розділень між кімнатами. За рахунок монтажу великих панорамних вікон можна візуально збільшити житловий простір. Збільшення попиту серед покупців також підігріває досить невисокий рівень вартості. Однак існує можливість знайти на ринку і квартири-студії не тільки маленькі, а й порівняно великі.

Найпоширеніші варіанти планування квартир у Києві:

  1. Так звані «Брежнєвки» мають більше кімнат, іноді вміщують дві вбиральні та дві лоджії з великими вікнами.
  2. Скромні за розмірами є квартири готельного типу.
  3. У квартир-студій обсяги найрізноманітніші: від 20 квадратних метрів до 200, з можливістю самостійного поділу на функціональні зони.
  4. У так званих «Сталінках» висота стель не нижче 3 м., число кімнат може доходити до семи, простора ванна, туалет, передпокій.
  5. Всім відомі «Хрущовки» - це житло з високою стелею і тунельним розміщенням кімнат.

Придбання квартири – привід порадитися з агенцією з нерухомості

Бувають випадки, коли продавці вказують у договорі про продаж не завжди правдиву інформацію. В цей перелік входить неправильний поверх, квадратура, або навіть ціна. Приміром, у разі визнання договору неправомірним, досить непросто довести, що спочатку продавцю була передана сума грошей більше, ніж та, яка зазначена у документації.

У придбанні нерухомості неправомірною здатна стати будь-яка угода. Наполегливо рекомендується спочатку детально вивчити повноваження продавця, що створить можливість зменшити практично всі ризики. Сюди ж входить і перевірка документів на нерухомість.

Закономірна передача майна покупцю може здійснюватися не до кінця коректно. Покупцю наполегливо радиться особисто простежити за правильністю реалізації передачі. Вона здійснюється згідно з спеціальним актом. Завжди можливо, що майно було надане третій особі, і щоб повернути його доведеться попрацювати. Якщо продавець раніше передав майно іншій людині з правом власності, потрібно буде використовувати послуги спеціалістів з повернення його покупцю. Нескладно здогадатися, що це тягне за собою грошові витрати.

Як можна зрозуміти з вищесказаного, важливо мати хоча б основну юридичну підкованість у питанні. Якщо правильно зробити всі важливі етапи покупки та уважно все зважити, своя нерухомість в Києві стане затишним новим домом.

 


Читайте:


Популярные темы:

Межменструальное кровотечение

News image

Выделения или кровотечение в середине менструального цикла - довольно распространенное явление, знакомое многим женщинам; почти ...

Спаечные процессы органов малого таза

News image

Все органы нашего тела покрыты особой оболочкой, позволяющей им смещаться без труда относительно друг друга.

Что понимать под овуляторным кровотечением?

News image

Овуляторным называют кровотечение, которое открывается у женщины в середине менструального цикла.

Продукты для женского здоровья

News image

Только благодаря сбалансированному рациону питания можно продлить молодость, сохранив здоровье на многие годы.

Возможно: рак:

Диагностика рака груди

News image

Рак груди - самая часто встречающаяся у */женщин злокачественная опухоль.

Рак груди у женщин

News image

Рак груди представляет собой злокачественную опухоль железистой ткани молочной железы.

Девичья грудь, как повод для волнений

News image

Во время полового созревания подростки, а особенно девочки, очень критически относятся к своей внешности и свою «некрасивость» в...

Маммология это наука о груди

News image

Маммология – это наука о строении молочных желёз и их функционировании в норме и при патологиях, как следует из названия: mamma – ...

Авторизация